دکوراسیون داخلی, مقالات

اجرای دکوراسیون داخلی کلاسیک

دکوراسیون داخلی کلاسیک | بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه قدیمی | گروه مستر کابینت نصب کابینت آشپزخانه

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن بسیار مورد پسند عام میباشد. این سبک دکوراسیون دارای المانهای خاصی میباشد که در ادامه به توضیح آنها میپردازیم. گروه دکوراسیون داخلی اشل یکی از برترین طراحان و مجریان دکوراسیون کلاسیک لوکس در ایران بوده و رزومه اجرایی این شرکت در زمینه دکوراسیون کلاسیک، تاییدی بر این موضوع میباشد. جهت اجرای دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک با گروه دکوراسیون داخلی مسترکابینت در تماس باشید. برای آشنایی با نمونه انواع کفپوش پی وی سی ایرانی ، اجرای دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک ، بازسازی خانه قدیمی ، نصب کابینت آشپزخانه و تغییر دکوراسیون داخلی خانه و اطلاع از قیمت آن با گروه مستر کابینت در شهرری در تماس باشید.

معرفی سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی

پذیرایی مهم ‌ترین محیط در هر خانه میباشد. سبک کلاسیک همان سبک سنتی غربی بوده که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به همراه خواهد داشت. این سبک یکی از سبک های منظم بوده که پایداری و استقامت خاصی را در فضا ایجاد خواهد کرد. میبایست در زمان طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی حساسیت لازم را به خرج داده زیرا اولین مکان در هر خانه‌ای که توجه مهمان‌ها به چیدمان و دکوراسیون داخلی آن جلب می شود، اتاق پذیرایی است.

وسیله های دکوری چوبی حکاکی شده، مبلمان‌ آنتیک، سقف های بلند، دیوارهای دارای گچ بری، پرده‌های فاخر با پارچه های گلدار چاپی، رنگ‌های کرم و قهوه ای و طلایی وقتی در کنار هم قرار می گیرند فضایی پر از آرامش به سبک کلاسیک را برای ما پدید می آورند. هر عنصری که در این سبک به کار می رود، تعریف دقیق و معینی دارد، این سبک به شدت سبک کلاسیک دارای ویژگی های زیادی است که فقط مختص خودش است و باعث تمایز بیش از حد این سبک با دیگرسبک های دکوراسیونی می شود، این سبک به هیچ عنوان با بی نظمی و شلوغی کنار نمی آید، هر وسیله دکوری جا و محدوده مشخصی برای قرار گرفتن را داراست.

دکوراسیون داخلی‌آشپزخانه‌کلاسیک

مهم ترین نشانه آشپزخانه‌های کلاسیک کاربرد کابینت‌های چوبی شیک بوده به صورتیکه که روی درب و نمای آن‌ها منبت کاری شده میباشد. فضای داخلی آشپزخانه‌های کلاسیک همچون صنایع دستی خاص و منحصربفرد هستند. دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه خاص میباشد. این سبک محیط آشپزخانه را باوقار، شیک و با شکوه میسازد. برای طراحی داخلی چنین آشپزخانه‌هایی هم از رنگ‌های تیره‌ای مثل مشکی، خاکستری و قهوه ای و از رنگ های روشن مانند کرم، سفید، طوسی و هم به کار میروند.

دکوراسیون داخلی کلاسیک | بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه قدیمی | گروه مستر کابینت نصب کابینت آشپزخانه

 

طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی کلاسیک

معمولا در این سبک، پذیرایی با مجسمه سنگی، گچی و تابلو فرش و نقاشی زیبا ، آلات موسیقی و آباژور‌های برنز و کریستال مزین می‌شوند. در سبک کلاسیک رنگ‎های گرم از جمله قهوه‌ای، کرم،  طلایی و … مورد استفاده قرار میگیرند. در قسمت پذیرایی خانه با سبک کلاسیک اغلب از مبلمان سلطنتی با روکش‌ها و پارچه‌های طرح دار استفاده می شود. فرش از انواع وسایل مهم و ضروری در دکوراسیون داخلی پذیرایی است و باعث می شود دکوراسیون پذیرایی با شکوه‌ تر به نظر برسد. برای پذیرایی‌ها با سبک دکوراسیون کلاسیک بهتر است از فرش های ریز بافت و دارای نقشه پرکار‌تر استفاده کنید. استفاده از فرش های مدرن برای اتاق پذیرایی کلاسیک و سنتی ایده مناسبی نیست.

کابینت و دکوراسیون مستر کابینت

امروز با لطف منان با همت و تلاش مدیران و کارشناسان گروه کابینت و دکوراسیون مستر کابینت توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بیفزاییم، پس در این راه ما را یاری دهید تا با شما هر روز پله‌های موفقیت را طی کنیم.
از دیدگاه مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواد اولیه با کیفیت و از همه مهمتر قیمت کابینت فاکتورهای تصمیم گیری مشتری می‌باشد با پشتوانه لطف ایزدی و به کارگیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه‌مان ساخته ایم، هدف اصلی ما گسترش دامنه مشتریانمان هست. برای نصب کابینت آشپزخانه ، پارکت کف خانه ، بازسازی خانه قدیمی و تغییر دکوراسیون داخلی خانه و اطلاع از قیمت آن با گروه مستر کابینت در شهرری در تماس باشید.

برای تغییر دکوراسیون ، بازسازی فضای داخلی خانه های قدیمی و نصب کابینت آشپزخانه با گروه طراحی دکوراسیون داخلی مستر کابینت همراه باشید.

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام طراحی دکوراسیون داخلی مستر کابینت دنیال کنید.

09128953566

09124030400

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *