دکوراسیون داخلی, کفپوش

چرا کفپوش پارکت را انتخاب کنیم؟

در این مطلب به معرفی انواع پارکت می‌پردازیم. برای اطلاع از قیمت و خرید پارکت و نصب آن ، با دکوراسیون داخلی مستر کابینت در شهرری همراه باشید.

از پارکت در دکوراسیون هرخانه ای می‌توان استفاده کرد.  کاربرد پارکت‌ها در منزل، زیبایی رابرای اتاق‌های نشیمن به ارمغان می آورد و باعث می‌شود که خانه شما خیره کننده به نظر برسد. پارکت‌ها به دلیل داشتن سبک جهانی، متناسب با همه سبک‌های دکوراسیون است. اگر یک اتاق کوچک یا باریک دارید، منصرف نشوید. الگوی بلوک ها می توانند با چشم انداز بازی کرده و به طویل شدن یا گسترش فضای اتاق کمک خواهد کرد. در این مطلب به معرفی انواع کف پوش پارکت، پارکت بلوط و کف پوش پارکت گردومی‌پردازیم. برای اطلاع از قیمت و خرید انواع کفپوش و پارکت و نصب آن ، با گروه کابینت و دکوراسیون داخلی مستر کابینت در شهرری همراه باشید.

انواع پارکت

پارکت‌ها  در تعدادی از گونه‌ها از جمله بلوط و گردو و یا به صورت مهندسی یا ساخت جامد موجود است. محدوده پارکت‌ها شامل درجه برتر و طبیعی و هم چنین با اثر اره نواری یا پارکت قدیمی است. علاوه بر بلوک‌های چوبی پارکت با ابعاد سنتی، ما بلوک های پارکت بزرگ و هم چنین بلوک‌ها و تخته‌های شورون تولید و  به فروش می‌رسند. بسیاری از گزینه‌های مناسب برای بررسی این محصولات وجود دارد. بلوک‌های چوبی پارکت استاندارد را می توان در تعدادی از الگوهای سنتی مانند الگوی استخوان شاه ماهی کلاسیک و هم چنین سبدهای بافت و آجر جذاب قرار داد. با تنوع طرح‌های موجود، می توانید جلوه مورد نظر خود را ایجاد کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت و خرید پارکت و نصب آن در شهرری با مستر کابینت

انواع پارکت بلوط

بلوط گونه بسیار خوبی برای کف پوش چوب پارکت است. طبیعت همه کاره بلوط به معنای مناسب بودن آن برای انواع طراحی است. یک کف پارکت بلوط طبیعی از یک رنگ بیسکویتی مایل به قهوه ای کم رنگ به یک ظاهر عسلی تر و به طور طبیعی و با لطافت تولید می‌شود. از آنجا که بلوط رنگدانه‌ها را به خوبی می‌گیرد، کفپوش‌های قبل از آب بندی را به خوبی قوام می دهد. طیف کفپوش پارکت بلوط از قبل مهر و موم شده از پارکت بلوط خاکستری خاکستری با رنگ خاکستری گرم و مد گرفته تا انتهای تاریک و چشمگیر پارکتهای لاکی ژاکوبایی می باشد. در حالی که یک لایه روکش شده برای محافظت از چوب و تقویت دانه به داخل چوب نفوذ می‌کند، یک لایه لاکی باعث افزایش لطیف سطح چوب می‌شود اما همچنان ظاهر و احساس طبیعی را حفظ خواهد کرد.

در این مطلب به معرفی انواع پارکت می‌پردازیم. برای اطلاع از قیمت و خرید پارکت و نصب آن ، با دکوراسیون داخلی مستر کابینت در شهرری همراه باشید.

انواع پارکت گردو

گردو یک چوب سخت سخت قهوه ای تیره و شدید با ظاهری سطح بالا است. یک کف پارکت گردو جذابیت مجللی را به هر ملکی می‌بخشد. رنگ‌های غنی قهوه ای تیره از گردو با تناژهای متنوع ظریف ترکیب می‌شوند، به طوری که الگوی هندسی چشمگیر کف پارکت رنگ و ویژگی‌های ظاهری چوب را تکمیل می‌کند. یک کف پارکت با ظاهر جذاب تر، از ترکیبی از گردو و بلوط در ساختاری ریز استفاده می کند. نوارهای متناوب نازک گردو و بلوط در این کف خیره کننده و مدرن با یکدیگر تضاد دارند. پارکت با خط ظریف گردو با جزئیات، الگو و رنگ غنی، عمق و علاقه را به اتاق اضافه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت و خرید پارکت و نصب آن در شهرری با مستر کابینت

کابینت و دکوراسیون مستر کابینت

گروه کابینت و دکوراسیون مستر کابینت با سال‌ها سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع کابینت‌های کلاسیک و مدرن و دکوراسیون داخلی می‌باشد.

امروز با لطف منان با همت و تلاش مدیران و کارشناسان گروه کابینت و دکوراسیون مستر کابینت توانسته ایم بر کیفیت صنعت دکوراسیون بیفزاییم، پس در این راه ما را یاری دهید تا با شما هر روز پله‌های موفقیت را طی کنیم.
از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی روز و ساخت محصولات با مواد اولیه با کیفیت و از همه مهمتر قیمت کابینت فاکتورهای تصمیم گیری مشتری می‌باشد با پشتوانه لطف ایزدی و به کارگیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه‌مان ساخته ایم، هدف اصلی ما گسترش دامنه مشتریانمان هست.

ما را در صفحه رسمی اینستاگرام دکوراسیون داخلی مستر کابینت دنیال کنید.

شما می‌‌توانید برای اطلاع از قیمت ها، خرید و نصب انواع کفپوش و پارکت در شهرری از طریق شماره‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *